Tur ile ilgili bilgi almak istiyorsanız
Biz Sizi Arayalım

Rahat ve zevkli İtalyan misafirperverliği, gurme restoranlar, nefes kesen manzaralar, sessiz yamaçlar, gece kayağı ve  özenle hazırlanmış pistler. İtalya da kayak tatilinin kısa bir özeti…

İtalyan tatilleri İtalyanların tasasız  ve genişlik veren atmosferleri ile ilgilidir. Eğer zirvede eşsiz bir manzara ve sıcak güneş eşliğinde uzun süren, inanılmaz lezzetli bir öğlen yemeği yemiyorsanız veya sizi bir sonraki kayışınıza hazırlayacak bir kahveyi neşeli bir İtalyan dağ kulübesinde içmediyseniz aslında bütün kayak tatilleri birbirine benzer.

İster kayağa yeni başlayacak olun, isterseniz kayak uzmanı olun sizin için muhakkak bir İtalyan kayak merkezi vardır.

Cana yakın kasabalar Bardonecchia, Civetta ve Folgarida kayağa yeni başlayanlar için harika başlangıç pistleri ve okul aktivitelerinin yanı sıra küçük ama heyecanlı kayak sonrası eğlenceleri ile harika noktalardır.

Eğer dik ve derin yamaçlardan hoşlanıyorsanız ve kayağınızı bir adım öteye taşımaya düşünüyorsanız sizin pistleriniz Selva Val Gardena , Arabba veya Cortina da olmalıdır.

Kayak kaymak benim enerjimi bitirmez geceleri de biraz hareket istiyorum diyorsanız o zaman  Sauze d’Oulx ve Cervinia size aradığınızı verecektir. Sabahleyin pistte görüşürüz

Kayak kaydıktan sonra yüksek kalite ve zevkli İtalyan yaşam tarzını yansıtan mağazalarda bir tura çıkıp sonra hoş bir patisseride keyifli bir mola vermek isterseniz Cortina D’Ampezzo ve Madonna Di Campiglio’da zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Akşam yemeği için otele geç kalmadığınızdan emin olun. Yemeği kaçırırsanız da endişe etmeyin taze makarnalardan, deniz mahsullerine son derece mahir restoranlarda İtalyan lezzetleri ile sabaha enerjinizi geri toplarsınız.

Sizin en büyük şampiyonunuz, küçük kasklı kayakçılarınızla İtalya da ailecek bir kış tatili için de harika olanaklar mevcuttur. O zaman Folgarida, Claviere ve Val di fassa minik şampiyonların kayak dersi almaları ve eğlenmeleri için elinden geleni yapmaya hazır kayak okulları, eğlence parkurları ve çocuk dostu otelleri ile sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. Belki de onlar kayak dersi alıp , eğlenirken sizlerde pistlerin tadını çıkarmak ya da güneşlenmek istersiniz, o zaman Carezza ya da La villa daki otelimizi sizin için hemen arayalım isterseniz.

Ve eğer bana sabah kayışında bir ülke yetmez , ikinci bir ülkede de kaymalıyım diyorsanız o zaman Cervinia-Zermat ile sabah 09:30 da İtalya da saat 10:00 da İsviçre de kayabilirisiniz. Ya da Milk Way kayak bölgesinde yer alan Sauze d’Oulx, Sestriere, Sansicario and Claviere İtalyan kasabalarında kalıp, kayarak Fransa da Montgenèvre dağına geçip akşam yemeğini otelimizde alabilirsiniz. Bir akşam kaçamak yapıp İsviçre ya da Fransa da kalmak isterseniz bizim için mahsuru yok. Sabah tam ortada buluşuruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here