Tur ile ilgili bilgi almak istiyorsanız
Biz Sizi Arayalım

4* HOTEL ( MERKEZ GONDOL İSTASYONUN HEMEN ARKASINDA )

 

 

 

 

 

 

 

İTALYA’DA KAYAK – DOLOMITI SUPERSKI SAN PELLEGRINO- FALCADE-ALPA LUISA

Dolomit Dağları’nın (dolomitisuperski.com) Fassa Vadisin’de doğal kaynak suları ile meşhur San Pellegrino – Falcade -Alpa Luisa(Tree Valli ) kayak bölgesi mükemmel toz karlı yamaçları kayakçılar için karşı konulamaz bir cazibe merkezidir. Bu üç İtalyan, dinamik ve konuksever kasaba, 100 km’lik pist ağı, 2 kar parkı ve kontrollü bir freeride pisti ile gençlerin ve ailelerin gözdesi modern bir kayak merkezi. 2580 metre uzunuluğunda 2017 yılında yeni açılan La Volata pisti 600 metrelik yükseklik farkı ile tüm dünyadan kayakseverlerin mutlakı kayılması gereken pistler listesine bir yıl içerisinde girmeyi başarmıştır. Falcade-San Pellegrino kayak bölgesi hemen 10km yakınındaki Pozza Di Fassa kasabası ile dünyanın en büyük (1200 kmlik ) kayak karuseline bağlanır. San Pellegrino ve Falcade pistleri İtalyan ve farklı ülkelerden kayak milli takımlarının antereman yaptığı FISI fedarasyonu onaylı pistlere sahiptir. Eğer biraz şanslı iseniz Stefano Gross ya da Emil Zulian ile yanayana kayabilirsiniz.

01.Gün / 26 OCAK 2019
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış hatlarda buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1869 no’lu sefer ile Venedik Marco Polo havalimanına hareket. Ardından bizi bekleyen aracımız ile Belluno otobanı üzerinden Falcade-San Pellegrino’ya hareket ve otelimize yerleşme. Akşam yemeğimize kadar bilgilendirme turu, sonrasında kayak ekipmanlarımızın ayarlanması ve akşam yemeği.

Gün Şehir Turlar
27 OCak Falcade/S.Pellegrino/Alpa Luisa(Tre Valli ) Sabah kahvaltımızın ardından Falcade  ve San Pellegrino pistleri tanıtım turu için pistlere çıkış. Öğle yemekleri serbest.
28 OCak Falcade/S.Pellegrino/Alpa Luisa(Tre Valli ) San Pellegrino’da kayıyoruz . İtalyan milli kayakçıların anteraman pistlerinde kayak turu. Orta ve ileri düzey kayakçılarımız ile 2017 de yeni açılan La Volata pistine çıkıyoruz
29 OCak Falcade/S.Pellegrino/Alpa Luisa(Tre Valli ) Orta seviye kayakçılarımız Alpa Luisa bölgesinde tam gün kayak turu için otelden ayrılıyoruz. Öğle yemeği Alpa Luisa bölgesinde

*Başlanıgıç seviyesindeki kayakçılarımız öğle yemeği dahi uzun bir kurs günündeler.

30 OCak Falcade/S.Pellegrina/Alpa Luisa(Tre Valli ) Pozza di Fassa bölgesinde Alberto Tombanın ismiyle meşhur Tomba pistinde kaymak ve Tomba’nın anteraman yaptığı bölgeyi görmek için Fassa Turu
31 OCak Falcade/S.Pellegrino/Alpa Luisa(Tre Valli ) Göl manzaralı  meşhur Alleghe’ye gidiyoruz. Tam gün kayak ve fotoğraf turu.
01 Şubat 2019 San Pellegrino Innomarati pistinden kayarak otelimize varış ve turumuzun sonu.

 

8.Gün / 02 OŞubat 2019
Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Otelimizde bekleyen aracımız ile Venedik Havalimanına transfer. Yapacağımız check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1872 no’lu sefer ile saat 18:50 istanbula varış ve turumuzun sonu.

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
·  4* otelde 7 Gece konaklama

·  Sabah kahvaltıları, ve akşam yemekleri

·  THY ile İstanbul –  Vendik – Venedik  – İstanbul –

ekonomi sınıfı uçak biletleri

·  Havalimanı – Otel arası transferler/ Havalimanı vergileri

·  Yolculuk boyunca ve dağda profosyonel kayak rehberliği hizmeti

·  Yurt dışı çıkış harcı

·  Özel sigorta (Bu sigortaya istenilirse ekstrem sporlar sigortası eklenebilir)

·  Ücrete dahil hizmetler ve ürünler içerisinde yer almayan kişisel harcamalar –

·  Öğle yemekleri ve otelde alınan içecekler

4 Yıldızlı otel İki kişilik odada kişi başı paket fiyat 839 €
2-11 yaş çocuk 639 €
12  yaş ve üzeri çocuk 800 €

4 Yıldızlı otelimize Venedik havalimanından yaklaşık 2 saatlik (145 km ) bir yolculuk ile ulaşıyoruz.

Ana gondol istasyonu arkasındaki otelemize kayarak direk ulaşabildiğiniz gibi Falcade kasaba merkezinde dilediğiniz yere kolaylıkla ulaşma ve alışveriş şansına sahipsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here